Ana Sayfa

Prefabrik ev Hafif Çelik Yapı

 
 
<p>Hafif çelik 1900'lü yıllarda Almanlar tarafından uçak ve otomobil sektöründe kullanım amacıyla üretilmiş bir çelik türüdür. Fakat özellikleri nedeniyle başta inşaat sektöründe olmak üzere birçok sektörde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. </p><p>Özellikle bina çatılarında kullanılan bu çelik türü, ara kat zeminleri vb. alanlarda da kullanılmaktadır. Hafif ve dayanıklı olması kullanımın yaygınlaşmasında önemli bir rol oynamıştır. </p><p>Hafif çelik yapıların kurulumu diğer yapılara göre oldukça kolay ve hızlıdır. Hafif olmalarının bir diğer avantajı da binalara ağırlık yapmamalarıdır. Bunun yanında geri dönüştürülebilir yapısı ile çevre dostu bir çeliktir.</p><p>Özel Prefabrik firmamız hafif çelik yapı alanında da hizmet vermektedir. Hafif çelik yapı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri ziyaret edebilir ya da sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.</p>
 

 
 

Prefabrik ev Hafif Çelik Yapı

Hafif çelik 1900'lü yıllarda Almanlar tarafından uçak ve otomobil sektöründe kullanım amacıyla üretilmiş bir çelik türüdür. Fakat özellikleri nedeniyle başta inşaat sektöründe olmak üzere birçok sektörde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. 

Özellikle bina çatılarında kullanılan bu çelik türü, ara kat zeminleri vb. alanlarda da kullanılmaktadır. Hafif ve dayanıklı olması kullanımın yaygınlaşmasında önemli bir rol oynamıştır. 

Hafif çelik yapıların kurulumu diğer yapılara göre oldukça kolay ve hızlıdır. Hafif olmalarının bir diğer avantajı da binalara ağırlık yapmamalarıdır. Bunun yanında geri dönüştürülebilir yapısı ile çevre dostu bir çeliktir.

Özel Prefabrik firmamız hafif çelik yapı alanında da hizmet vermektedir. Hafif çelik yapı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri ziyaret edebilir ya da sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
Tek Katlı Yapılar
Ofis Yapıları
Hafif Çelik Yapılar
Yatakhane
Yemekhane
 
 

® 2024 Özel Prefabrik Yapı
Tüm hakları saklıdır.
 
Proweb
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.