Ana Sayfa

Prefabrik Evin Avantajları Neler?

 
 

HABER DETAY

 
 
 
 

Prefabrik Evin Avantajları Neler?

Prefabrik ev, yapıyı oluşturan parçaların önceden fabrikada hazırlanıp sonrasında şantiyede montajının yapıldığı evlere denir. Prefabrik, ön üretimli anlamına gelmektedir. Özellikle son zamanlarda apartman hayatından uzaklaşma amacı içerisinde olanlar prefabrik evleri yakından tanıyordur.

-Her mevsime uygun prefabrik evler yapılabilir. Uygun ısı ve ses yalıtımı sayesinde her mevsimde prefabrik evinizde rahat edebilirsiniz.
-Montajı oldukça kısa sürede tamamlanan prefabrik evlere kısa süre içinde taşınabilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde montajı tamamlanan ve kullanıma hızlıca hazır hale gelen prefabrik evler şehir hayatından bir an önce uzaklaşmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Prefabrik ev, resmi işlerin tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde tamamlanır. 
-Betonarme bir evin tamamlanması için ise ortalama olarak bir iki yıl gerekmektedir.
-Ön üretimli evlerin bir diğer avantajı ise depreme dayanıklılıklarıdır. Yapımlarında kullanılan pvc ve çelik karışımlı malzemelerin yapısı esnek ve hafiftir. Çok hafif malzemelerden üretilmeleri sebebiyle prefabrik evler depremde sorun olmazlar.
-Tamamen kendi zevkinize göre dizayn edebileceğiniz bir ev çeşidi olması da oldukça dikkat çekicidir. Birçok çeşit modelin arasından kendi tercihinize göre evinizin büyüklüğünü, kaç katlı olacağını, balkonu olup olmayacağını siz seçersiniz.
-Hazır bir tasarım tercih etmeyi düşünüyorsanız da üreticilerde çok fazla hazır tasarım bulunduğu için çok hızlı bir projelendirme yapılabilir.

Biz Özel Prefabrik olarak;
-Müşteri taleplerini, zamanında müşteri beklenti ve amacına uygun olarak gerçekleştirmek.
Yeni hedefler belirleyip, bunlara yönelik stratejik planlamalar yapmak.
Müşteri memnuniyet, öneri ve şikayetlerini, periyodik olarak değerlendirmek.
Kaliteye önem veren Tedarikçi firmalarla çalışmak için buradayız..

 
 
 
Tek Katlı Yapılar
Ofis Yapıları
Hafif Çelik Yapılar
Yatakhane
Yemekhane
 
 

® 2024 Özel Prefabrik Yapı
Tüm hakları saklıdır.
 
Proweb
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.